ALS70U134NJ063
MFR.Part #
ALS70U134NJ063
JLCPCB Part #
C1616501
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 0.13F 115mm 20000hrs@85℃ 29.8A@10kHz 31.8mm 63V 77mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS