ALS70P684NW025
MFR.Part #
ALS70P684NW025
JLCPCB Part #
C1616293
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 0.68F 169mm 20000hrs@85℃ 25V 31.8mm 33.7A@10kHz 77mm 7mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS