ALS70H512MF400
MFR.Part #
ALS70H512MF400
JLCPCB Part #
C5582547
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 14A@100Hz 28.5mm 36mΩ@100Hz 400V 5100uF 66mm ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS