ALS70H333KE063
MFR.Part #
ALS70H333KE063
JLCPCB Part #
C1613606
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 18.7A@10kHz 18000hrs@85℃ 20mΩ@100Hz 22.2mm 33000uF 51mm 63V 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS