ALS70H242KE350
MFR.Part #
ALS70H242KE350
JLCPCB Part #
C1621893
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 13.6A@10kHz 18000hrs@85℃ 22.2mm 2400uF 350V 51mm 80mΩ@100Hz 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS