ALS70H242DE200
MFR.Part #
ALS70H242DE200
JLCPCB Part #
C1612485
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 10.2A@10kHz 11000hrs@85℃ 117mΩ@100Hz 12.8mm 200V 2400uF 36mm 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS