ALS70H162KE450
MFR.Part #
ALS70H162KE450
JLCPCB Part #
C1614083
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 117mΩ@100Hz 12.5A@10kHz 1600uF 18000hrs@85℃ 22.2mm 450V 51mm 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS