ALS70H113NW400
MFR.Part #
ALS70H113NW400
JLCPCB Part #
C1616977
Package
螺栓,D77xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 11000uF 169mm 20000hrs@85℃ 21mΩ@100Hz 28.3A@10kHz 31.8mm 400V 77mm ±20% 螺栓,D77xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS