ALS70G912NP400
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS70G912NP400
JLCPCB Part #
C3813897
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 146mm 20000hrs@85℃ 24mΩ@100Hz 26.1A@10kHz 31.8mm 400V 77mm 9100uF ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS