ALS70G243NS250
MFR.Part #
ALS70G243NS250
JLCPCB Part #
C1616939
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 16mΩ@100Hz 194mm 20000hrs@85℃ 24000uF 250V 29.8A@10kHz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS