ALS70C363QW200
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS70C363QW200
JLCPCB Part #
C3814152
Package
Bolt,D90xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 13mΩ@100Hz 171mm 20000hrs@85℃ 200V 31.8mm 34.8A@10kHz 36000uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS