ALS70C363QS250
MFR.Part #
ALS70C363QS250
JLCPCB Part #
C1619048
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 11mΩ@100Hz 196mm 20000hrs@85℃ 250V 31.8mm 36000uF 37.1A@10kHz 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS