ALS70C272MF550
MFR.Part #
ALS70C272MF550
JLCPCB Part #
C1615351
Package
Bolt,D66xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 162mΩ@100Hz 17A@10kHz 19000hrs@85℃ 2700uF 28.5mm 550V 66mm ±20% 螺栓,D66xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS