ALS70C203QT400
MFR.Part #
ALS70C203QT400
JLCPCB Part #
C1618302
Package
Bolt,D90xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 12mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 20000uF 220mm 31.8mm 37.9A@10kHz 400V 90mm ±20% 螺栓,D90xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS