ALS70C163NS350
MFR.Part #
ALS70C163NS350
JLCPCB Part #
C1619780
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 16000uF 17mΩ@100Hz 194mm 20000hrs@85℃ 29.9A@10kHz 31.8mm 350V 77mm ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS