ALS70C133QW450
MFR.Part #
ALS70C133QW450
JLCPCB Part #
C1618811
Package
Bolt,D90xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 13000uF 169mm 19mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 31.8mm 33.9A@10kHz 450V 90mm ±20% 螺栓,D90xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS