ALS70C133NF250
MFR.Part #
ALS70C133NF250
JLCPCB Part #
C1616737
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 13000uF 20000hrs@85℃ 23.2A@10kHz 250V 26mΩ@100Hz 31.8mm 77mm ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS