ALS70A912NS500
MFR.Part #
ALS70A912NS500
JLCPCB Part #
C3814346
Package
螺栓,D77xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 194mm 20000hrs@85℃ 27.9A@10kHz 31.8mm 32mΩ@100Hz 500V 77mm 9100uF ±20% 螺栓,D77xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS