ALS70A681DE500
MFR.Part #
ALS70A681DE500
JLCPCB Part #
C3813955
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 368mΩ@100Hz 36mm 500V 680uF 7.5A@10kHz 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS