ALS70A623DE025
MFR.Part #
ALS70A623DE025
JLCPCB Part #
C6464128
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 12.8mm 13.5A@100Hz 25V 25mΩ@100Hz 36mm 62000uF 82mm ±20% Bolt,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS