ALS70A562NP500
MFR.Part #
ALS70A562NP500
JLCPCB Part #
C1585580
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 146mm 20000hrs@85℃ 24A@10kHz 31.8mm 500V 50mΩ@100Hz 5600uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS