ALS70A472KE200
MFR.Part #
ALS70A472KE200
JLCPCB Part #
C1613647
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 13.6A@10kHz 18000hrs@85℃ 200V 22.2mm 4700uF 51mm 68mΩ@100Hz 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS