ALS70A432QC400
MFR.Part #
ALS70A432QC400
JLCPCB Part #
C3814030
Package
螺栓,D90xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 18.1A@10kHz 20000hrs@85℃ 31.8mm 400V 4300uF 48mΩ@100Hz 67mm 90mm ±20% 螺栓,D90xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS