ALS70A394QM040
MFR.Part #
ALS70A394QM040
JLCPCB Part #
C3812965
Package
螺栓,D90xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 0.39F 131mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 36.7A@10kHz 40V 7mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS