ALS70A363NT200
MFR.Part #
ALS70A363NT200
JLCPCB Part #
C3813914
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 14mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 200V 220mm 30.5A@10kHz 31.8mm 36000uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS