ALS70A362KE250
MFR.Part #
ALS70A362KE250
JLCPCB Part #
C3812943
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 13.6A@10kHz 18000hrs@85℃ 22.2mm 250V 3600uF 51mm 74mΩ@100Hz 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS