ALS70A334QS063
MFR.Part #
ALS70A334QS063
JLCPCB Part #
C1579490
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 0.33F 194mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 43.3A@10kHz 5mΩ@100Hz 63V 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS