ALS70A334NP040
MFR.Part #
ALS70A334NP040
JLCPCB Part #
C1616366
Package
Bolt,D77xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 0.33F 146mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 32.1A@10kHz 40V 77mm 8mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS