ALS70A332KF350
MFR.Part #
ALS70A332KF350
JLCPCB Part #
C3813352
Package
Bolt,D51xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 16.2A@10kHz 18000hrs@85℃ 22.2mm 3300uF 350V 51mm 59mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D51xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS