ALS70A303DA025
MFR.Part #
ALS70A303DA025
JLCPCB Part #
C1611939
Package
Bolt,D36xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 11.1A@10kHz 11000hrs@85℃ 12.8mm 25V 30000uF 36mm 47mΩ@100Hz 52mm ±20% 螺栓,D36xL52mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS