ALS70A274NF040
MFR.Part #
ALS70A274NF040
JLCPCB Part #
C1582343
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 0.27F 105mm 20000hrs@85℃ 28.8A@10kHz 31.8mm 40V 77mm 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS