ALS70A203QH200
MFR.Part #
ALS70A203QH200
JLCPCB Part #
C1615593
Package
Bolt,D90xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 20000hrs@85℃ 20000uF 200V 21mΩ@100Hz 26.3A@10kHz 31.8mm 90mm 98mm ±20% 螺栓,D90xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS