ALS70A133QP350
MFR.Part #
ALS70A133QP350
JLCPCB Part #
C1619486
Package
Bolt,D90xL146mm
Description
-40℃~+85℃ 13000uF 146mm 18mΩ@100Hz 20000hrs@85℃ 31.8mm 32.3A@10kHz 350V 90mm ±20% 螺栓,D90xL146mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS