ALS70A123QS500
MFR.Part #
ALS70A123QS500
JLCPCB Part #
C1618626
Package
螺栓,D90xL194mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 194mm 20000hrs@85℃ 25mΩ@100Hz 31.8mm 34.6A@10kHz 500V 90mm ±20% 螺栓,D90xL194mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS