ALS70A123LM200
MFR.Part #
ALS70A123LM200
JLCPCB Part #
C3816055
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 131mm 19000hrs@85℃ 200V 23.5A@10kHz 28.5mm 29mΩ@100Hz 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS