ALS70A122KE550
MFR.Part #
ALS70A122KE550
JLCPCB Part #
C1615430
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 1200uF 18000hrs@85℃ 22.2mm 385mΩ@100Hz 51mm 550V 82mm 9.7A@10kHz ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS