ALS70A105QW025
MFR.Part #
ALS70A105QW025
JLCPCB Part #
C1585546
Package
Bolt,D90xL169mm
Description
-40℃~+85℃ 169mm 1F 20000hrs@85℃ 25V 31.8mm 41.3A@10kHz 5mΩ@100Hz 90mm ±20% 螺栓,D90xL169mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS