ALS70A104NT100
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS70A104NT100
JLCPCB Part #
C3815288
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 100V 20000hrs@85℃ 220mm 31.8mm 34.4A@10kHz 77mm 8mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS