ALS31C682NT450
MFR.Part #
ALS31C682NT450
JLCPCB Part #
C1584950
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 20000hrs@85℃ 21mΩ@100Hz 220mm 31.8mm 38.8A@10kHz 450V 6800uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS