ALS31A681KE450
MFR.Part #
ALS31A681KE450
JLCPCB Part #
C1019643
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 175mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 22.2mm 450V 51mm 680uF 82mm 9.9A@10kHz ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS