ALS31A472DE100
MFR.Part #
ALS31A472DE100
JLCPCB Part #
C1019686
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11000hrs@85℃ 12.8mm 33mΩ@100Hz 36mm 4700uF 8.8A@10kHz 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS