ALS31A332NF450
MFR.Part #
ALS31A332NF450
JLCPCB Part #
C1019617
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 20000hrs@85℃ 21.2A@10kHz 31.8mm 3300uF 40mΩ@100Hz 450V 77mm ±20% 螺栓,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS