ALS31A103NF200
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS31A103NF200
JLCPCB Part #
C3813167
Package
Bolt,D77xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 105mm 15.9A@10kHz 20000hrs@85℃ 200V 28mΩ@100Hz 31.8mm 77mm ±20% Bolt,D77xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS