ALS30A473KE040
MFR.Part #
ALS30A473KE040
JLCPCB Part #
C1651135
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 12mΩ@100Hz 16.7A@10kHz 18000hrs@85℃ 22.2mm 40V 47000uF 51mm 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS