ALS30A473DF025
MFR.Part #
ALS30A473DF025
JLCPCB Part #
C1019673
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 11000hrs@85℃ 12.8mm 17.4A@10kHz 25V 36mm 47000uF 9mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS