ALS30A473DE016
MFR.Part #
ALS30A473DE016
JLCPCB Part #
C1019705
Package
Bolt,D36xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 11mΩ@100Hz 12.8mm 14.1A@10kHz 16V 36mm 47000uF 82mm ±20% 螺栓,D36xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS