ALS30A472NJ400
MFR.Part #
ALS30A472NJ400
JLCPCB Part #
C1586453
Package
Bolt,D77xL115mm
Description
-40℃~+85℃ 115mm 20000hrs@85℃ 23.2A@10kHz 31.8mm 38mΩ@100Hz 400V 4700uF 77mm ±20% 螺栓,D77xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS