ALS30A222KE250
MFR.Part #
ALS30A222KE250
JLCPCB Part #
C1019636
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 18000hrs@85℃ 22.2mm 2200uF 250V 51mm 69mΩ@100Hz 82mm 9.1A@10kHz ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS