ALS30A102KE450
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS30A102KE450
JLCPCB Part #
C1651134
Package
Bolt,D51xL82mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 118mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 22.2mm 450V 51mm 82mm ±20% 螺栓,D51xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS