ALP22A472AB040
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALP22A472AB040
JLCPCB Part #
C1019714
Package
Plugin,D25xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000hrs@85℃ 25mm 40V 4700uF 47mm ±20% 插件,D25xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS